You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Agat 13 V – 1 VI

Horoskop Majów – Agat 13 V – 1 VI

Agat wyróżnia się mnogością kolorystyczną. Tak samo jest i z osobowościami osób, które urodziły się w czasie, kiedy Agat roztoczył swój patronat. Zwykle te osoby wyróżniają się inteligencją, mają wszechstronne uzdolnienia, bardzo dobry refleks, no i cechuje ich szybkość w podejmowaniu decyzji. Osoby, które urodziły się w pierwszej dekadzie są bardzo sumienne, pracowite, a także bardzo poważnie traktują życie i inne osoby. Inni z kolei są nieodpowiedzialni, lekkomyślni, zmieniający bardzo szybko zdania i poglądy. Do tego są niecierpliwe, a także mają słomiany zapał, ponieważ zaczynają wiele rzeczy i nie kończą ich.

Do plusów ich charakteru na pewno należy to, że są towarzyskie, wręcz są duszami towarzystwa na wszelkich imprezach, czy spotkaniach ze znajomymi. Nie można im zarzucić tego, że są niepogodne i ciche, gdyż starają się rozmawiać ze wszystkimi, mimo że rzadko kiedy się zaprzyjaźniają. Wszystko przez tą lekkość w traktowaniu ludzi, nie służą pomocą i nie są oparciem. Bardzo trudno jest im się wywiązać ze wszystkich zobowiązań. Są w pewnym sensie egoistami, którzy dążą do spełnienia własnych potrzeb i pragnień. Z wielkim trudem przychodzi im empatia, a także współczucie.

O osobach spod znaku Agatu można powiedzieć, że są stale w ruchu, gdyż kochają podróżować, także mają skłonność do zmian. Stąd też ich ciągła zmiana pracy i miejsca zamieszkania. Z łatwością dostosowują się do nowych miejsc i towarzystwa. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to nie są stałe, a skłonne do romansów na boku. Zmieniają partnerów jak rękawiczki i mają na swoim koncie niejeden rozwód. W wyborze partnera nie kierują się wyłącznie uczuciami, a względami finansowymi, czy społecznymi. Nie będą zbyt dobrymi rodzicami, gdyż skupiają się raczej na sobie. Są obdarzone talentem artystycznym, a także handlowym, dlatego też mogą być idealnymi dziennikarzami. Kochają pieniądze, lecz z tego że żyją chwilą pieniądze się ich nie trzymają.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.