You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Akwamaryn 10 XI – 30 XI

Horoskop Majów – Akwamaryn 10 XI – 30 XI

Ludzie urodzeni pod znakiem Akwamarynu są niezwykle tajemniczy, a także trudno rozszyfrować ich zamiary. Potrafią zaskoczyć, nawet po wielu latach znajomości. Na co dzień są jednak bezinteresowni, mili, bardzo życzliwi, jednak do czasu, kiedy nie zrobi się negatywnego posunięcia w stosunku do nich. Krzywdy im wyrządzane zapamiętają na bardzo długo, a osobę która się do tego przysłużyła wyrzucą wręcz poza margines swojego życia. Nie przyjaźnią się z kimś dla jego pieniędzy, czy pozycji społecznej, ale dlatego że naprawdę kogoś lubią. W przyjaźni są też wierni, lojalny, można na nich naprawdę polegać. Pomagają, choć często nie są o pomoc proszone. Mnóstwo osób wykorzystuje ich łatwowierność, a także dobroć. Starają się być energiczne, żywiołowe, zwłaszcza jeśli trzeba komuś pomóc.

Są to niezależni indywidualiści, bardzo uodpornieni na otoczenie. Nie wierzą w nic, póki sami czegoś nie doświadczą, nie dotkną, czy nie zobaczą na własne oczy, nawet jeśli wiąże to się z popełnieniem wielkiego błędu, czy porażki. Nienawidzą osób interesownych, a także wyrachowanych.

Kochają swoją pracę i bardzo się w nią angażują, jeśli spełnia ona ich oczekiwania. niestety nie są systematyczne, potrafią pracować w tzw. zrywach, jednak szybko nadrabiają wszelkie zaległości. Osoby roztoczone opieką Akwamarynu są intelektualistami, pasjonują się mnogością rzeczy, czasem rudnymi do zrozumienia dla innych. Idealny byłby dla nich zawód naukowca, lekarza, czy prawnika. Nie lubią, ani nie potrafią robić interesów, ani spraw związanymi z pieniędzmi. Mimo to mają duże szczęście do spadków, czy wygranych na loterii.

Są to osoby uczuciowe, jednak wymagające w stosunku do partnera. Poszukują osoby, która im zaimponuje, z kim będą mogły porozmawiać na wiele przeróżnych tematów. Są niezwykle wierne, lojalne.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.