You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Ametyst 21 XII – 9 I

Horoskop Majów – Ametyst 21 XII – 9 I

Osoby urodzone pod znakiem Ametystu są niezwykle solidne, rozważne, każdą sprawę traktują z pełną powagą. To perfekcjoniści, więc kiedy podejmują się już jakiegoś działania to robią to bardzo dokładnie, chcą też dowiedzieć się wszystkiego na dany temat.

Dzięki mądrości życiowej, jak i pracowitości osiągają wiele, jednak często dopiero w późnym wieku. Nie działają chaotycznie, a dość powoli, wiedzą, co chciałyby osiągnąć. Nie biorą górę emocje, czy nastroje. Przed każdym działaniem starają się wykonać plan, tak aby popełnić możliwie najmniejszą ilość błędów. Bardzo źle znoszą każde niepowodzenie, a cierpi wtedy ich ambicja. Starają się być niezależne, wolą liczyć wyłącznie na siebie, gdyż wierzą w siebie i we własne siły. To bardzo zaradne osoby, które w sprawach praktycznych są mistrzami, racjonalnie podchodzą do rzeczywistości. Nie wierzą w rzeczy nieprawdopodobne, realnie spoglądają na świat.

W kontaktach międzyludzkich zachowują dystans, ponieważ nie chcą być zranione. Są nieufne w stosunku do ludzi, więc aby się przekonać potrzebują sporo czasu. Mimo tych wszystkich aspektów są lubiane, budzą zaufanie. Ludzie uwielbiają się im zwierzać ze swoich problemów, ponieważ są niesamowicie dyskretni. Jako przyjaciele pozostają lojalni, można na nich zawsze liczyć.

Jeśli chodzi o te stricte negatywne cechy to są władcze, niekiedy wręcz despotyczne. Starają się narzucać swoje zdanie i wolę innym, pragną aby inni się im podporządkowywali. W pracy natomiast pozostają niezawodni, dokładni i obowiązkowi. Ceni się ich jako pracowników. Z należytą sumiennością wywiązują się ze wszystkich powierzonych im zadań, a dość często osiągają wysokie stanowiska. Nie zależy im zbytnio na awansach. Kochają pieniądze, jednak chodzi im o zabezpieczenie przyszłości pod tym względem.

Nie są uczuciowe, szukają partnera uczciwego i podporządkowanego im.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.