You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Diament 14 III – 2 IV

Horoskop Majów – Diament 14 III – 2 IV

W czasie patronatu Diamentu rodzą się ludzie mające przeróżne, wręcz sprzeczne charaktery. Warto podkreślić, że są to osoby wyróżniające się silną osobowością. Nie spotkamy ludzi szarych, wręcz bezbarwnych. Część z nich to osoby pracowite, energiczne, z werwą i zapałem, które dążą konsekwentnie do realizacji wszystkich swoich celów i marzeń. Dlatego też mają zadatki na ludzi sukcesu.

Nierzadko zdobywają także bardzo wysoką pozycję społeczną i zawodową. Spotkać możemy też osoby stanowiące zupełne przeciwieństwo dla tych pierwszych, czyli nierozważne, niezdecydowane, kapryśne, uparte, kłótliwe, a często też nietaktowne.

Każdy Diament to pokład dużej ilości energii, stąd wynika ich podejmowanie się kilku różnych rzeczy w jednym momencie. Potrafią zmienić świat wokół siebie. Są nieufne w stosunku do innych, a przede wszystkim do tego, co napisane. Chcą doświadczyć wszystkiego na własnej skórze. Zmieniają bardzo szybko swoje poglądy i przekonania, ulegają wielu fascynacjom, a wszystkim kieruje impuls i emocje- nie rozum. Mimo wszystko o Diamentach nie można powiedzieć, że nie są inteligentne, czy bystre. Mają zdolności do szybkiego uczenia się. Nie uznają autorytetów, chcą władać, jednak nie chodzi im o zdobycie popularności. Mnóstwo ludzi zraża się do nich na skutek ich złośliwości, czy przekonywaniem do własnych racji na siłę. Ponadto Diamenty są aktywne, silne, kochają niebezpieczeństwo, ryzyko i wysiłek fizyczny. Wszystko to sprawia, że świetnie odnajdują się w sporcie.

Niestety jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to nie są szczęśliwe, a wszystko dlatego, że nie ulegają kompromisom. Nie potrafią dopasować się do innych, wymagają tego, by inni dostosowywali się do nich. Wybierają partnerów słabszych psychicznie, by ich zdominować.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.