You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Koral 1 XII – 20 XII

Horoskop Majów – Koral 1 XII – 20 XII

Ludzie urodzeni pod patronatem Koralu pozostają optymistami, mają żywe usposobienie, a także poczuciem humoru. To urodzeni ryzykanci, kochający niebezpieczeństwo. Mimo tego, że ryzykują zawsze szczęście jest po ich stronie. Można o nich śmiało powiedzieć: w czepku urodzone. Nie przejmują się zbyt długo, nie rozpamiętują porażek, chcą cały czas działać, realizować wszystkie swoje pomysły i zamiary.

Nie narzekają na złą kondycję fizyczną i zdrowie. Fascynują się sportem, turystyką, podróżami, a także czynnym wypoczynkiem. Z łatwością nawiązują kontakty z ludźmi, nie zwracają uwagi na to, czy ktoś jest bogaty, czy z dobrym statusem społecznym. Ma dla nich wartość osoba, a nie jej dobytek. Są spontaniczne, wręcz impulsywne, decyzje podejmują wręcz błyskawicznie. Kochają również komfort i przyjemności, spełniają swoje zachcianki, nie patrząc przy tym na poniesione koszta. Osoby spod znaku Korala są rozrzutne, lubią też pożyczać pieniądze od przyjaciół, jeśli zabraknie im gotówki.

Nie znoszą pracować, ani także kiedy w ich zajęcia wkrada się rutyna, a co za tym idzie nuda. Idealnie czują się podczas prac, które wymagają ruchu, mnogości kontaktów z ludźmi, a także podróżowania. Pracują dopiero wtedy, gdy mają natchnienie. Dopisuje im nie tylko szczęście w sporcie, ale i grach hazardowych. Osoby te szybko się zakochują, być może przez ich romantyczną naturę.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.