You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Malachit 10 I – 31 I

Horoskop Majów – Malachit 10 I – 31 I

Osoby spod znaku Malachitu są niezwykle konserwatywne. Ich wszystkie ruchy są podejmowane w zgodzie z obowiązującymi normami i zasadami społecznymi. Ściśle przestrzegają ustalonych zasad i przepisów. Nie starają się być ekstrawaganckie, czy oryginalne. Dla otoczenia są uprzejme, miłe, łagodne, nie tworzą napiętych sytuacji. W kwestiach wyglądu nie odbiegają od normy. Nie chcą się swoim ubiorem wyróżniać z tłumu. W swoich postępowaniach kierują się opinią innych. Boją się wytykania palcami, czy ośmieszenia. Osoby spod znaku Malachitu wewnątrz są niewiarygodnie wrażliwe, choć starają się to ukrywać po to aby nie zostać zranione. Nie są zbyt rozmowne i nie zwierzają się ze swoich problemów nikomu.

Z reguły to osoby poważne, zdyscyplinowane, nie uśmiechające się zbyt często. W każdej sytuacji można na nich polegać, gdyż są uczciwe i solidne. Nie knują za niczyimi plecami, ani nie popadają i nie tworzą intryg.

W wolnym czasie czytują literaturę. W pracy zawodowej starają się wypełniać wszystkie powierzone im obowiązki. Są sumienne, bardzo dokładne, rozważne. Niestety nie są kreatywne w swoich działaniach, często opierają się na schematach. Idą drogami wydeptanymi przez innych. Nie liczą się dla nich stanowiska, czy zaszczyty. Codzienna praca przynosi im mnóstwo radości, a także daje możliwość dostatniego życia.

Starają się w swoim życiu nic nie zmian, a jeśli już zachodzi taka konieczność to naprawdę rzadko. Czują się świetnie przebywając w swoim domu, rodzina liczy się dla nich szczególnie. Można powiedzieć o nich, że są to realiści- także w sprawach uczuciowych. Kochają, jednak roztropnie, bez szaleństw na czyimś punkcie. W miłości są takie same, jak w sprawach codziennych, czyli rozsądne, bardzo solidne i wierne, zwłaszcza w małżeństwie, nawet kiedy przechodzi ono kryzys.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.