You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Opal 21 X – 9 XI

Horoskop Majów – Opal 21 X – 9 XI

Wszyscy urodzeni w czasie patronatu Opalu są konsekwentni, dochodzą do wytyczonych sobie celów z prawdziwą determinacją. Mają silny charakter i niełatwo się poddają. Nie ma dla nich w słowniku słów „nie da się”.

Bardzo ważna dla nich jest władza, w swoim życiu chcą osiągnąć sławę, a także karierę zawodową. Poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko. We wszystkich swoich działaniach przewodnikiem jest rozsądek i mądrość, dlatego też często są autorytetem dla innych. Myślą niebywale logicznie i jasno. Potrafią kierować ludźmi, jednak w sytuacjach kryzysowych korzystają ze swojej niebywałej intuicji. Obserwują ludzi, więc świetnie sprawdzą się w zawodzie psychologa. Już w pierwszym kontakcie wyczuwają, z jaką osobą mają do czynienia. Mówią co myślą, więc przez to są postrzegane jako szorstkie, aroganckie. Z reguły mają rację. Ze swoich wszystkich zobowiązań starają się wywiązać. Niekiedy bywają altruistami, jednakże ofiarowują swoją pomoc jedynie osobom na to zasługującym.

Bardzo angażują się w realizację zamierzonych celów, a poza tym nie widzą niczego innego. Myśl, że coś im nie wyjdzie, lub nie powiedzie się nie jest w ogóle dopuszczona. Tryskają energią, a także poczuciem humoru. Wszystkie swoje prace wykonują od początku do końca. Kiedy osoby spod znaku Opalu odsyła się na emeryturę- tracą sens życia, mogą popaść w depresję.

W sprawach miłosnych są niebywale wymagające. Jeśli już kogoś pokochają to całym sercem, z namiętnością i zmysłowością. Kiedy znajdzie się ktoś na ich celowniku- nie odpuszczą, aż tej osoby nie zdobędą.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.