You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Turkus 1 II – 21 II

Horoskop Majów – Turkus 1 II – 21 II

Osoby, które urodziły się w czasie Turkusa są niezwykle życzliwe, sprawiedliwe, uczciwe i prawe. Majowie sądzili, że można im powierzyć swój majątek, ponieważ szanują czyjąś własność. Nie potrafią kłamać, są bezinteresowne, pomocne.

Są wielkimi altruistami, gdyż oddadzą nawet swój ostatni grosz, ale  nie chcą wdzięczności. Nie można im zarzucić nieuprzejmości. Potrafią być opanowane, a także mają dar słuchania innych co sprzyja temu, że ludzie im się zwierzają, powierzając nawet najskrytsze sekrety. Mogą być świetnymi mediatorami, gdyż niejednokrotnie udaje im się godzić skłócone osoby. Wszystkich witają z uśmiechem na twarzy, co wprawia w optymistyczny nastrój, a także to, że są dobrze widziane w towarzystwie. Nie krzywdzą nikogo celowo, uwielbiają zwierzęta i przyrodę. Z natury są intelektualistami, łatwo się uczą, swoją wiedzę z łatwością przekazują innym. Poza tym Turkusy to osoby towarzyskie, kochają przyjmować gości, wymieniać się z nimi poglądami i pomysłami. Wyróżniają się doskonałą pamięcią.

W jakich zawodach sprawdzą się Turkusy? Przede wszystkim jako nauczyciele, mediatorzy, lekarze, opiekuni społeczni, psychologowie, weterynarze. Mogą być także fantastycznymi naukowcami dzięki rozwiniętemu intelektowi i kreatywnemu myśleniu. Tacy ludzie nie pracują z myślą o korzyściach materialnych, a raczej dla idei. Niestety w sprawach uczuciowych są niekiedy chłodne. Nie można o nich powiedzieć: namiętni kochankowie. Zdobycie ich jest czasochłonne i pracochłonne ze względu na ich delikatność i subtelność. W związkach Turkusy są stałe no i bardzo wierne. Często chorują.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.