You are here: Home > Horoskopy > Horoskop Majów – Szafir 23 IV – 12 V

Horoskop Majów – Szafir 23 IV – 12 V

Jakie są osoby spod znaku Szafira? Wyróżnia ich ostrożność, mądrość i solidność. Mają plany na życie, są rozsądne, a także cechują się intuicją, która pomaga im wyjść nawet z najbardziej trudnej i kłopotliwej sytuacji. Warto jest się u nich radzić w życiowych problemach. Swoje kroki i decyduje podejmują uczciwie, wytrwale, ale i przemyślenie. Droga na skróty dla nich nie istnieje, nie idą także po trupach do celu, a w swoich działaniach kierują się dobrem innych. Dogłębnie analizują skutki swoich poczynań, a także czy te działania wpływają na innych ludzi. Dzięki temu, że kierują się uczciwością wobec ludzi sprawia, że są darzone szacunkiem.

Osoby spod znaku Szafira osiągają wysokie stanowiska, jednak nie jest to ich cel w życiu. Nie można im zarzucić braku planów, czy spóźnianie się- nigdy tego nie czynią. W każdym działaniu zwracają uwagę na opinię innych, z tego też względu wspaniałomyślne czyny podyktowane są egoistyczną dbałością o swój wizerunek. Chcą być pozytywnie postrzegane. Niestety bywają oschli wobec najbliższych. Przejawia się to w krytycznym podejściu, braku tolerancji i tym, że są niezwykle wymagające. Poza tym pragną, aby rodzina i przyjaciele byli równie uczciwi, rzetelni i konsekwentni jak oni sami. Poprzez te wymagania, jakie stawiają nie wszyscy obdarzają ich przyjaźnią.

Należy podkreślić, że jeśli osoby spod znaku Szafira kogoś pokochają to są zaangażowane w związek, czy przyjaźń, no i bardzo wierne. Ponadto są odpowiedzialne za swoich bliskich. Rodzina Szafira przez cały czas czuje się osądzana, oceniana i krytykowana, no i stale grozi im to, że szafir może odrzucić ich starania. Do plusów, bądź minusów możemy zaliczyć również szczerość aż do bólu, która bardzo rani innych. O osobach spod znaku Szafira nie można więc powiedzieć, że urodzili się dyplomatami, gdyż bywają nietaktowne. Domatorzy- tak w skrócie można nazwać Szafiry. Uwielbiają przebywać w domu, a zwłaszcza na wsi, by mieć kontakt z przyrodą. Jeśli już coś kupują to wyłącznie solidnego, no i luksusowego. Podróże nie sprawiają im radości. Osoby te miewają talenty artystyczne, dlatego też mogą być projektantami mody, czy architektami wnętrz, lub związanych ze sztukami kulinarnymi, ponieważ kochają jeść.

Tags: , ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.